Tek Fiyat, Tek Paket

Aklınız karışmasın, firmanız ve işletmeniz için tek hosting paketi yeter. Hemen satın alın ve saniyeler içerisinde hizmetinizi aktif edelim.

Kurumsal hosting paketleriyle birlikte, işletmenizin tüm gereksinimlerini karşılayan hızlı, yüksek kotalı ve güvenli bir web hosting hizmeti sunuyoruz. Şirketinize özel olarak tasarlanan bu hizmet, web sitenizin performansını en üst seviyeye çıkarırken aynı zamanda güvenlik sağlar. Ayrıca, kurumsal e-posta hizmetimizle işletmenizin iletişim ihtiyaçlarını da karşılıyoruz.

Full Paket

498 TL
Sınırsız Disk Alanı
Sınırsız Trafik
10 Adet E-mail
Ücretsiz SSL Sertifikası
Günlük Yedekleme
Hızlı Sunucular

Neden AEAHosting?

7 / 24 Destek

Hosting hizmetleriniz ile ilgili her konuda 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Ortalama 30 dakika cevap süresi ile hızlı ve kaliteli destek ile tanışın.

30 Gün Para İadesi

Kalitemize güveniyoruz. AEAHosting'den alacağınız tüm Hosting Paketlerinde koşulsuz şartsız 30 gün para iade garantisi.

Kurumsal E-Posta

Kurumsal E-posta ile e-posta alışverişi yüksek kotalara sahip hesaplar ve gelişmiş antispam servisleriyle kesintisiz sağlanır.

Yüksek Kaynaklar

Çok daha yüksek RAM ve CPU ile sitelerinizin performansı katlanır. Size de yüksek performansın keyfini çıkarmak kalır.

S.S.S.

Kurumsal hosting hizmeti, işletmelerin ihtiyaç duyduğu yüksek performanslı ve stabil web sitesi yayını ile birlikte yüksek kotalı e-posta hizmetinin birleştirildiği özel bir hizmet paketidir. Bu paketler, KOBİ’ler ve organizasyonlar için idealdir ve gelişmiş antivirüs ve antispam mail filtreleme servislerini içerir.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olan, zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz. Barındırma hizmetimiz ile birlikte sunulan disk alanı sadece web sitesinin kendi içeriği olmak zorundadır. Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.

Evet, ücretsiz bir şekilde taşıma işlemlerinizi yapıyoruz.

Kurumsal Hosting paketlerimizin özelliklerine göre ek web sitesi tanımlaması yapılabilmektedir. Kurumsal Web Hosting paket özelliklerini incelemenizi öneririz.

Hemen kurumsal hosting ve kurumsal e-posta adresinizi alın.

Üye olun ve satın alma işlemini saniyeler içerisinde tamamlayın.

© 2016-2023 AEAHosting inc. all rights reserved.